Viofo A129 Plus Duo Çift Kamera Ön – Arka 2K QHD WiFi GPS’li Araç Kamerası
- Çift Kanal 2K 1440P Ön + 1080P Arka Araç Kamerası
- Dahili 2.4GHz Wi-Fi
- Sony Starvis Görüntü Sensörü
- F1.6 Diyafram 7 Elementli Cam Lens
- 2.0 inç HD LCD Ekran
- 140° + 140° Geniş Görüş Açısı
- GPS Kaydedici (Dahil)
- G-Sensör ve Hareket Algılama Desteği
- Park Modu Desteği
- Hızlı Çıkartılabilir Montaj
- Dairesel Polarize Lens Filtresi (İsteğe Bağlı, Dahil Değil)
- Bluetooth Acil Durum Uzaktan Kumanda (İsteğe Bağlı, Dahil Değil)
- Micro SD Kart Sınıf 10’a kadar 256GB’a kadar desteği (Kart Dahil Değil)
-
Resmi Distribütör
-
Isıya Dayanıklı Ürün
-
Yüksek Görüntü Kalitesi
-
2 Yıl Garanti














| Kanal Sayısı | 2 Kanal |
|---|---|
| Görüntü Sensörü | Ön: Sony STARVIS Sensörü 5MP IMX335; Arka: Sony STARVIS Sensörü 2MP IMX307 |
| Çözünürlük | 1440P(2K) |
| Video Çözünürlüğü | Ön: Quad HD (2560 x 1440P 60fps); Arka: Full HD (1920 x 1080P 30fps); |
| Wi-Fi | 2,4 GHz |
| GPS Kaydedici | Dahili GPS |
| Bluetooth | Dahili Bluetooth |
| Ekran | 2.0″ İnç |
| Video Çıkış | AV Çıkışı |
| Güç Yuvası | Mini USB |
| Depolama | Harici 256 GB’a kadar microSD Kart |
| Batarya & Şarj | Kapasitör Kullanır, 5V 1A |
| Buffered (Tampon) Park Modu | Desteklemiyor |
| Çalışma Sıcaklığı | -20℃ ~ 65℃ |
| Saklama Sıcaklığı | -20℃ ~ 70℃ |
| Uygulanabilir Kablo Kiti | HK3 (Dahil Değil, İsteğe Bağlı) |
| Mikrofon Ve Hoparlör | Dahili Mikrofon ve Hoparlör |
2011 yılında kurulan VIOFO, dünya çapında güvenilir, ilham verici, etkileşimli ve son derece başarılı araç kamerası tasarımlarıyla öne çıkan önde gelen profesyonel üreticilerden biridir. Yüksek kaliteli video çözünürlüğü, estetik tasarım ve üstün akıllı özellikler, VIOFO araç kameralarına olağanüstü performans sağlar.
VIOFO'nun Türkiye distribütörü Maxitekno LTD. ŞTİ'dir. viofoturkiye.com ve viofoturkiye markası MaxiTekno'ya aittir.










