Viofo A129 Pro Duo Ön – Arka UHD+FHD Wifi GPS’li Araç Kamerası
- Çift Kanal 4K Ön + 1080P Arka araç kamerası
- Dahili 2.4GHz ve 5GHz Wi-Fi
- Ön ve Arka Kamera için Sony Görüntü Sensörü
- Ön F1.8 Diyafram 130° Geniş Görüş Açısı
- Arka F1.6 Diyafram 140° Geniş Görüş Açısı
- 2.0 inç HD LCD Ekran
- GPS Kaydedici (Dahil)
- G-Sensör ve Hareket Algılama Desteği
- Gelişmiş Park Modu Desteği
- Hızlı Çıkartılabilir Montaj
- Dairesel Polarize Lens Filtresi Desteği (İsteğe Bağlı, Dahil Değil)
- Bluetooth Acil Durum Uzaktan Kumanda Desteği (İsteğe Bağlı, Dahil Değil)
- 512GB’a kadar MicroSD Kart Desteği (Kart Dahil Değil)
- Ön Video Çözünürlüğü: Ultra HD (3840 x 2160P 30FPS)
- Arka Video Çözünürlüğü: Full HD (1920 x 1080P 30FPS)
-
Resmi Distribütör
-
Isıya Dayanıklı Ürün
-
Yüksek Görüntü Kalitesi
-
2 Yıl Garanti













| Kanal Sayısı | 2 Kanal |
|---|---|
| Görüntü Sensörü | Ön Sony 8MP sensör, Arka Sony 2MP sensör |
| Çözünürlük | 2160P(4K) |
| Video Çözünürlüğü | Ultra 4K (3840 x 2160P 30FPS) |
| Wi-Fi | 2,4 GHz, 5 GHz |
| GPS Kaydedici | Dahili GPS |
| Bluetooth | Dahili Bluetooth |
| Ekran | 2.0″ İnç |
| Video Çıkış | AV Çıkışı |
| Güç Yuvası | Mini USB |
| Depolama | Harici 512 GB’a kadar microSD Kart |
| Batarya & Şarj | Kapasitör Kullanır, 5V 1A |
| Buffered (Tampon) Park Modu | Desteklenir |
| Çalışma Sıcaklığı | -20℃ ~ 65℃ |
| Saklama Sıcaklığı | -20℃ ~ 70℃ |
| Uygulanabilir Kablo Kiti | HK3 (Dahil Değil, İsteğe Bağlı) |
2011 yılında kurulan VIOFO, dünya çapında güvenilir, ilham verici, etkileşimli ve son derece başarılı araç kamerası tasarımlarıyla öne çıkan önde gelen profesyonel üreticilerden biridir. Yüksek kaliteli video çözünürlüğü, estetik tasarım ve üstün akıllı özellikler, VIOFO araç kameralarına olağanüstü performans sağlar.
VIOFO'nun Türkiye distribütörü Maxitekno LTD. ŞTİ'dir. viofoturkiye.com ve viofoturkiye markası MaxiTekno'ya aittir.












