Viofo A139 3 Kameralı Ön-İç-Arka 2K QHD WiFi GPS’li Araç Kamerası
- 3 Kanal 2K 1440P Ön + 1080P İç + 1080P Arka Araç Kamerası
- Sony Starvis Görüntü Sensörü
- F1.6 Diyafram 7 Elementli Cam Lens
- 140°+ 170°+ 170° Geniş Görüş Açısı
- Sesli Bildirim
- Dahili Wi-Fi 2.4GHz ve 5GHz
- G-Sensör ve Hareket Algılama Desteği
- Park Modu Desteği
- Hızlı Montaj
- GPS Kaydedici (Dahil)
- CPL Filtresi (Dahil)
- Harici Mikrofon Desteği (İsteğe Bağlı, Dahil Değil)
- Bluetooth Acil Durum Uzaktan Kumandası (İsteğe Bağlı, Dahil Değil)
- 256 GB’a kadar MicroSD Kartı Desteği (Kart Dahil Değil)
-
Resmi Distribütör
-
Isıya Dayanıklı Ürün
-
Yüksek Görüntü Kalitesi
-
2 Yıl Garanti

















| Kanal Sayısı | 3 Kanal |
|---|---|
| Görüntü Sensörü | Ön: Sony STARVIS Sensörü 5MP IMX335; İç ve Arka: Sony STARVIS Sensörü 2MP IMX291 |
| Yonga Seti | Novatek 96687 |
| Çözünürlük | 1440P(2K) |
| Video Çözünürlüğü | Ön: Quad HD (2560 x 1440P 30fps); İç: Full HD (1920 x 1080P 30fps); Arka: Full HD (1920 x 1080P 30fps); |
| Wi-Fi | 2,4 GHz, 5 GHz |
| GPS Kaydedici | Dahili GPS |
| Bluetooth | Dahili Bluetooth |
| Ekran | Ekran Yok |
| Video Çıkış | AV Çıkışı |
| Güç Yuvası | C Tipi USB |
| Depolama | Harici 256 GB’a kadar microSD Kart |
| Batarya & Şarj | Kapasitör Kullanır, 5V 2A |
| Buffered (Tampon) Park Modu | Desteklenir |
| Çalışma Sıcaklığı | -20℃ ~ 65℃ |
| Saklama Sıcaklığı | -20℃ ~ 70℃ |
| Uygulanabilir Kablo Kiti | HK3-C (Dahil Değil, Opsiyonel) |
2011 yılında kurulan VIOFO, dünya çapında güvenilir, ilham verici, etkileşimli ve son derece başarılı araç kamerası tasarımlarıyla öne çıkan önde gelen profesyonel üreticilerden biridir. Yüksek kaliteli video çözünürlüğü, estetik tasarım ve üstün akıllı özellikler, VIOFO araç kameralarına olağanüstü performans sağlar.
VIOFO'nun Türkiye distribütörü Maxitekno LTD. ŞTİ'dir. viofoturkiye.com ve viofoturkiye markası MaxiTekno'ya aittir.










