Viofo T130 3 Kameralı Ön – İç – Arka 2K QHD 1440P + 1080P + 1080P Wifi GPS’li Araç Kamerası
- Tam Kapsamlı 3 Kanal Araç Kamerası
- Sol’dan Sağa Dönebilen İç Kamera
- 2K Ön + FHD İç + FHD Arka
- Üstün Kızılötesi Gece Görüşü
- Sesli Bildirimler
- Acil Kilit
- Süper Kapasitör
- Dahili Wi-Fi Bağlantısı
- Harici 256GB’a kadar MicroSD Kart Desteği
- GPS ile Hız, Konum, Zaman Takibi
- Geniş Açılı Ön (140°), İç (165°), Arka (165°)
-
Resmi Distribütör
-
Isıya Dayanıklı Ürün
-
Yüksek Görüntü Kalitesi
-
2 Yıl Garanti
















| Kanal Sayısı | 3 Kanal |
|---|---|
| Görüntü Sensörü | Ön: Sony IMX335 Sensörü 5MP; İç: OV OS02C10 Sensör 2MP; Arka: Sony STARVIS Sensörü 2MP IMX307 |
| Yonga Seti | Novatek 96670 |
| Çözünürlük | 1440P(2K) |
| Video Çözünürlüğü | Ön: Quad HD (2560 x 1440P 30fps); İç: Full HD (1920 x 1080P 30fps); Arka: Full HD (1920 x 1080P 30fps); |
| Wi-Fi | 2,4 GHz |
| GPS Kaydedici | Dahili GPS |
| Bluetooth | Dahili Bluetooth |
| Ekran | Ekran Yok |
| Video Çıkış | Yok |
| Güç Yuvası | C Tipi USB |
| Depolama | Harici 256 GB’a kadar microSD Kart |
| Batarya & Şarj | Kapasitör Kullanır, 5V 2A |
| Çalışma Sıcaklığı | -20℃ ~ 65℃ |
| Saklama Sıcaklığı | -20℃ ~ 70℃ |
| Uygulanabilir Kablo Kiti | HK4 (Dahil Değil, İsteğe Bağlı) |
2011 yılında kurulan VIOFO, dünya çapında güvenilir, ilham verici, etkileşimli ve son derece başarılı araç kamerası tasarımlarıyla öne çıkan önde gelen profesyonel üreticilerden biridir. Yüksek kaliteli video çözünürlüğü, estetik tasarım ve üstün akıllı özellikler, VIOFO araç kameralarına olağanüstü performans sağlar.
VIOFO'nun Türkiye distribütörü Maxitekno LTD. ŞTİ'dir. viofoturkiye.com ve viofoturkiye markası MaxiTekno'ya aittir.










