Viofo A139 Pro 4K HDR Sony Starvis 2 Sensör’lü Araç Kamerası
- İlk 4K HDR Sony STARVIS 2 Sensörlü Araç Kamerası
- Ön: Sony STARVIS 2 Sensör 8MP 1/1.8 IMX678
- F1.6 Diyafram 7 Elementli Cam Lens
- 140° Geniş Görüş Açısı
- Dahili Wi-Fi 2.4GHz ve Geliştirilmiş 5GHz
- G-Sensör ve Hareket Algılama Desteği
- Çoklu Dilde Sesli Bildirim Desteği
- 3 Park Modu: Otomatik Olay Algılama / Zaman Atlaması / Düşük Bit Hızlı Kayıt
- GPS Kayıtçısı ve CPL Filtre (Dahil)
- Harici Mikrofon Desteği (Opsiyonel, Dahil Değil)
- Bluetooth Acil Durum Uzaktan Kumandası (Opsiyonel, Dahil Değil)
- 512GB’a kadar MicroSD Kart Desteği (Hafıza Kartı Dahil Değil)
-
Resmi Distribütör
-
Isıya Dayanıklı Ürün
-
Yüksek Görüntü Kalitesi
-
2 Yıl Garanti

4K Ultra HD Kayıt

Sony STARVIS 2 IMX678
Sony'nin en son teknolojisi olan STARVIS 2 IMX678 görüntü sensörü, aynı boyutta olan STARVIS piksellerine göre tek bir pozlama içinde daha geniş bir dinamik aralık sunar, böylece Viofo A139 Pro, gündüz ve gece kayıtlarında daha az parazit ve daha az hareket bulanıklığı yaşanır.

4K HDR | Gece Görüşü 2.0

4X Daha Hızlı 5GHz Wi-Fi


7/24 Park Modu



Ses Bildirimi

GPS Kaydedici
A139 Pro, videoyu VIOFO Uygulaması veya bilgisayarda oynatırken aracın ayrıntılı konum, hız ve zaman verilerini sağlar.

CPL Filter

Opsiyonel Aksesuarlar

Harici Mikrofon

Bluetooth Uzaktan Kumanda
Paket İçeriği

Ön Kamera
Dairesel Polarize Lens Filtresi (CPL)
Trim Sökme Aparatı
Araç Şarj Cihazı

Statik Cam Stickerları X2
Type-C USB Kablosu
3M Çift Taraflı Bant
| Kanal Sayısı | 1 Kanal |
|---|---|
| Görüntü Sensörü | Ön: Sony STARVIS 2 Sensör 8MP 1/1.8 IMX678; Arka: Sony STARVIS Sensörü 2MP IMX291 |
| Yonga Seti | Novatek 96687 |
| Çözünürlük | 2160P(4K) |
| Video Çözünürlüğü | 4K 3840*2160P 30fps + 1080P 30fps |
| Wi-Fi | 2,4 GHz, 5 GHz |
| GPS Kaydedici | Dahili GPS |
| Bluetooth | Dahili Bluetooth |
| Ekran | Ekran Yok |
| Video Çıkış | AV Çıkışı |
| Güç Yuvası | C Tipi USB |
| Depolama | Harici 512 GB’a kadar microSD Kart |
| Batarya & Şarj | Kapasitör Kullanır, 5V 2A |
| Buffered (Tampon) Park Modu | Desteklenir |
| Çalışma Sıcaklığı | -20℃ ~ 65℃ |
| Saklama Sıcaklığı | -20℃ ~ 70℃ |
| Uygulanabilir Kablo Kiti | HK3-C veya HK4 (Dahil Değil, Opsiyoneldir) |
2011 yılında kurulan VIOFO, dünya çapında güvenilir, ilham verici, etkileşimli ve son derece başarılı araç kamerası tasarımlarıyla öne çıkan önde gelen profesyonel üreticilerden biridir. Yüksek kaliteli video çözünürlüğü, estetik tasarım ve üstün akıllı özellikler, VIOFO araç kameralarına olağanüstü performans sağlar.
VIOFO'nun Türkiye distribütörü Maxitekno LTD. ŞTİ'dir. viofoturkiye.com ve viofoturkiye markası MaxiTekno'ya aittir.











